Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

108,000 €

OKAZION! SHITET SUPER 2+1+GARAZH ME HIPOTEK “ALI DEMI”

  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: PRANE FUSHES ALI DEMI
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 03/10/2017 14:11
  • Skadon: 9 ditë, 3 orë

Përshkrimi

*SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEK + GARAZH

-Siperfaqe totale prej 128 m2
-kati i 6
-orjentimi jug-lindje
-2 dhoma gjumi, 2 tualete , soxhorno te madhe + ballkon
-punime cilesore si dhe hapesira te bollshme me ndarje perfekte, sistem kapot , dritare alumin plastike tripleks etj
-garazh ne cmim
-Cmimi Total 108.000 euro

*Adresa: ALI DEMI PRANE FUSHES

*Real Estate I-DEAL
-0682017333
-0682072229
-0696410104.

Nuk ka tag

124 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 955957aeef2a46c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total