Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

50,000 €

Okazion ! Shitet shtëpi private në Tiranë , Kamëz , Rruga ”Demokracia” rreth 450 m për vetëm 50000 euro

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Kamëz , Rruga '' Demokracia''
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674777358
  • Postuar: 28/12/2017 13:42
2015-07-19 09.55.15

Përshkrimi

Shtëpia është e vjetër , ndodhet buzë rrugës kryesore dhe është 450 m së bashku me oborrin , është e pajisur me drita dhe ujë e gjithçka tjetër , gjithashtu është një çmim tepër i leverdishëm vetëm 50000 euro . Nëse iu intereson na kontaktoni në 0674777358 për të dhëna të mëtejshme

Nuk ka tag

1288 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 7945a44bdbf3f9fd

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total