Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,000 €

OKAZION. Shitet Peugeot 407 nafte, viti 2006

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355664000059
  • Opsione të tjera: Klima, Sensor parkimi
  • Postuar: 17/07/2017 13:12
  • Skadon: 20 ditë, 13 orë
WhatsApp Image 2017-07-13 at 08.21.03 (1)
WhatsApp Image 2017-07-13 at 08.21.03 (2)WhatsApp Image 2017-07-13 at 08.21.03WhatsApp Image 2017-07-13 at 08.21.05WhatsApp Image 2017-07-13 at 08.21.06

Përshkrimi

Shitet Peugeot 407.
Adresa: Rruga Myslym Shyri, prane Adidasit , Tirane.

Makina eshte modeli 407 ngjyre gri, viti i prodhimit 2006 me nafte.
Taksat i ka te paguara per nje vit.
Eshte me klima, sensor dritash, sensor shiu, sensor mbrapa.
Eshte ne gjendje shume te mire, e rehatshme per rruge te gjata, e perdorur per merak.

Çmimi 3000 euro i padiskutushem.

Nese jeni duke kerkuar nje makine shume te mire dhe me cmim nen kosto mos e humbisni kete rast por kontaktonin ne nr. +355664000059.

Nuk ka tag

150 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 60859672184cb629

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total