Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

80,000 €

Okazion Shitet PAPAFINGO 233 m2 ne qender te Lezhes

  • Sipërfaqja (m²): 201-300
  • Adresa: Rruga Shtraus
  • Rrethi: Lezhë
  • Kontakt: 0693993993
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 21/01/2018 17:44
  • Skadon: 64 ditë, 7 orë
FB_IMG_1470469803097
FB_IMG_1470469800630FB_IMG_1470775632371FB_IMG_1470469810532

Përshkrimi

Shitet hyrje Apartamemti kati i fundit Papafingo me siperfaqe 233 m2

Dy dhoma gjumi
dy banjo
nje sallon te madh
kuzhine dhe ballkon.
Apartamemti ka dy ashensore dhe ndodhet ne katin e fundit i ndertuar ne gusht te vitit 2016 ne qytetin e Lezhes.

Disponojm dekomentacion te plote hipotekor. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin
069 399 3993 ose viber 0693993993 (cmimi i diskutushem)
FALEMINDERIT

Nuk ka tag

4597 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 55857c9f2c4ce04a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total