Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,200 €

OKAZION! Shitet Opel Corsa 1.2 viti 2008, 61.000 km

  • Viti i prodhimit: 2008
  • Kilometra: 50.001-75.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 068 902 8480
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Sensor parkimi
  • Postuar: 24/10/2017 13:56
  • Skadon: 155 ditë, 10 orë
IMG-20171019-WA0004
IMG-20171019-WA0003IMG-20171019-WA0005IMG-20171019-WA0007IMG-20171019-WA0008IMG-20171019-WA0006

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe estetike. Xhama elektrik, sensor, kondicioner. Letra te sapo paguara per nje vit. 1.2 Benzine, kambio manuale. 61.000 Km Cmimi: 4200 Euro

Nuk ka tag

191 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 80759eb6a14e36e0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total