Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,800 €

Okazion Shitet Opel Astra 1.6 benzin-gaz, viti 2001

  • Viti i prodhimit: 2001
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692514033
  • Postuar: 24/10/2017 09:34
  • Skadon: 88 ditë, 17 orë
IMG-20170224-WA0000
IMG-20170224-WA0005IMG-20170224-WA0004IMG-20170224-WA0003

Përshkrimi

Shitet Opel Astra 1.6 benzin-gaz me impiant te rri te sapo montuar ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.Konsum minimal.Me letra te paguara deri ne shtator 2018.Cmimi i diskutushem

Nuk ka tag

343 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9359e9a1fc94a37

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total