Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

250,000 €

OKAZION – Shitet ndertese ne Vuno (Jale)

  • Çmimi/m²: 455
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Vuno, Jale
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 22/11/2017 16:28
  • Skadon: 19 ditë, 5 orë
vuno 2
vuno 1vuno 3

Përshkrimi

Shitet ndertese ekzistuese ne Riviere, ne Vuno (Jale). Ndertesa perbehet ne 2 kate dhe ka nje siperfaqe ndertimi 350m2 dhe verande rreth 150m2. Kati i 1-re ka siperfaqe 350 m2 dhe kati i 2-te ka siperfaqe 200 m2. Ndertesa eshte me hipoteke dhe ka sherbyer si njesi tregtare dhe banimi. Ndodhet ne qender te zones se banuar dhe fare prane aksit rrugor nacional. I pershatshem per investim ne banim, hoteleri, sherbime tregtare etj. Ka mundesi nderhyrje per parking te mbyllur te brendshem. Ndertesa ka ne pamje shume te bukur nga mali dhe deti. Per viziten ne prone na kontaktoni!

AN070717-01

OKAZION – Shitet ndertese ne Vuno (Jale)

Nuk ka tag

187 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 457596896cd56d4e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total