Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

310,000 €

OKAZION !!Shitet-Kembehet LOKAL ne rruge kryesore 790euro/m2

  • Çmimi/m²: 790
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Fresku
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693236976
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 30/06/2017 12:18
  • Skadon: 42 ditë
14522876_153043485154543_3263176729043026422_n
14516532_153043438487881_3056649292626654868_n14355709_131680567290835_9094157176236954212_n13054723_1152495118108092_175616020_oFresku Vendodhje

Përshkrimi

Okazion !!!! Lokali Buze rruge nacionale te Dajtit 790 euro/m2 me nje siperfaqe prej 375 m2. I eshte lene nje pjes verand prej 120 m2 e cila edhe mund te mbyllet se eshte brenda certifikates. Ka 6 vende Parkingu te vetat.
Pallati eshte i ri dhe i perfunduar. Dyqani eshte i pershtatshem per Bar-Restorant dhe cfardolloj biznesi tj.

email:doniconstructions@gmail.com

Cel. : 0693236976

Nuk ka tag

73 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 67659561d9fba8d8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total