Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

450,000 €

Okazion: Shitet hotel-bar-restorant + 12 mije m2 toke buze autostrade

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Autostrada Milot-Fushekruje
  • Rrethi: Lezhë
  • Kontakt: 0696099380
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Shitet edhe me kredi, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 09/06/2017 07:20
  • Skadon: 14 ditë, 7 orë
12
19024584_1912353405720679_1611173765_o19048525_1912353675720652_657478440_o19048729_1912353395720680_208269748_o19073142_1912353449054008_1190791619_o19073351_1912353549053998_761301932_o19074483_1912353529054000_1298073693_o19095990_1912353582387328_196260096_oas

Përshkrimi

Nje kilometer mbas mbikalimit Lac-Patok ne krahun qe vjen per Tirane dhe 100 metra balle autostrade shitet nje siperfaqe prej 12 mije m2. Ne te ndodhet nje bar-restorant-hotel prej 320 m2. Objekti eshte 2-katesh me 500 m2 piste, ne mes te saj ndodhet nje burim uji te pishem konfirmuar me analizat perkatese, me prurje nje liter ne sekonde. Ne anesore ndodhet nje magazine 130 m2. Eshte nje vend shume i kendshem dhe i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Pranohen edhe investitore si partnere biznesi.

Nuk ka tag

79 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 9625939cd9e304c8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total