Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

24,000 €

Okazion shitet dyqani 23 m2 , RRuga don bosko

  • Çmimi/m²: 1100
  • Sipërfaqja (m²): 21-30
  • Adresa: RRuga Don bosko , Prane shkolles " Qazim Turdiu ", posht poliklinikes nr 4
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697413735
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 29/01/2018 06:50
047bf62c-00c8-4bdd-9dda-3ad15661be49
5e0633b7-2b02-4752-af53-4a1ace13044c

Përshkrimi

Okazion shitet dyqani 23 m2 , RRuga don bosko , prane shkolles “Qazim Turdiu” , Mundesi mjaft e mire investimi duke patur shkollen afer , si dhe ne kate te dyte polikliniken e pergjithshme NR4 , Mjaft e favorshme per ushqimore , farmaci , dhe cdo aktivitet tjeter. Nje mundesi Mjaft e mire per te investuar parate e tua .

Nuk ka tag

359 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7205a6e458dcd1da

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total