Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

25,000 €

Okazion SHITET DYQAN

  • Çmimi/m²: 1000
  • Sipërfaqja (m²): 21-30
  • Adresa: RRuga Don bosko , prane shkolles qazim turdiu , posht poliklinikes nr 4
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697413735
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 11/01/2018 07:03
5e0633b7-2b02-4752-af53-4a1ace13044c
047bf62c-00c8-4bdd-9dda-3ad15661be49

Përshkrimi

Okazion Shitet dyqan 24 m2, me tende , banjo , i pershtatshem per cdo lloj biznesi (farmaci , ushqimore ) Duke ditur qe ka shkollen afer dhe polikliniken nr4 ne kat te 2 . Shitet per asrye Emigrimi

Nuk ka tag

547 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3675a564a3f6baa2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total