Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

10,000 €

Okazion SHITET BAR AVOKATI

  • Adresa: Prane Gjykates Se Tiranes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674131031
  • Postuar: 17/09/2018 22:12
  • Skadon: 8 ditë, 4 orë
WhatsApp Image 2018-02-15 at 22.47.14(1)
WhatsApp Image 2018-02-15 at 22.47.18WhatsApp Image 2018-02-15 at 22.47.15

Përshkrimi

SHITET BIZNESI “BAR AVOKATI COFFEE & SNACK” Karshi Gjykates Se Tiranes.

Lokali ndodhet buze rruge i cila ka levizje kalimtaresh, me nje siperfaqe 60 m2 brenda dhe 20 m2 jashte ,investimi eshte bashkekohore dhe i pershtatet kohes, i miremobiluar dhe ne gjendje pune, klientela eshte e perzgjedhur me avokat dhe gjygjtare pra me njerez serioz.

Qeraja e lokalit eshte 70.000 mije leke ne muaj, kontrate 8 vjecare me te drejte shtyrje.

SHITET I KOMPLETUAR ME : KONDICIONER, SISTEM ASPIRIMI, BANAK, KARRIGE, TAVOLINA ETJ.
Shitet per arsye EMIGRIMI.

Tualete: 1

KONTAKT VETEM PERONAT QE JANE VERTETE TE INTERESUAR. FALEMINDERIT Cmimi i dskutueshem,

Nuk ka tag

448 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1695abbffbf29e51

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total