Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

25,000 €

Okazion, shitet Apartamenti 2+1, Durres.

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Durres
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: +355682045499
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar
  • Postuar: 31/07/2017 14:51
  • Skadon: 41 ditë, 9 orë
WhatsApp Image 2017-07-31 at 13.37.05 (1)
WhatsApp Image 2017-07-31 at 13.37.05WhatsApp Image 2017-07-31 at 13.37.06 (1)WhatsApp Image 2017-07-31 at 13.37.06WhatsApp Image 2017-07-31 at 13.37.07 (1)WhatsApp Image 2017-07-31 at 13.37.07WhatsApp Image 2017-07-31 at 13.37.08 (1)WhatsApp Image 2017-07-31 at 13.37.08

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 ne Durres.

Adresa: Prane Hotel Iliria te Plepat, Durres.

Shitet Apartamenti i ndodhur ne pallatin arab i perbere nga nje kuzhine, nje dhome ndenjje, nje dhome gjumi dhe nje tualet.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m² dhe eshte i arreduar ne menyre bashkekohore dhe i pajisur me te gjith infrastrukturen e nevojshme.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te plazhit te Durresit.

Cmimi 25000 Euro.

Nuk ka tag

71 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 529597f27b7d7e25

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total