Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

50,000 €

OKAZION SHITET APARTAMENT NE DURRES

  • Çmimi/m²: totale
  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: LAGJA 16.RRUGA HYSEN KERTUSHA .DURRES
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0697593336
  • Specifikimet: Me hipotekë, Vend parkimi
  • Postuar: 07/11/2017 07:53
  • Skadon: 103 ditë, 11 orë
1506716832446
150671683338615067168326491506716832020150671683180915067168282161506716831578150671683086915067168282161506716828000

Përshkrimi

SHTEPIA SHITET PER ATSYE TRANSFERIMI NE VEND TJETER.ESHTE TOTALISHT E RREGULLUAR.ESHTE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA.E PERSHTASHME PER MODIFIKIME DHE PER 2 BANJO.KA OBORRIN.GARAZHIN DHE BACEN QE JAN 145MT POR KJO PJESE ESHTE NE PROCES LEGALIZIMI DHE NUK E KAM PERFSHIRE NE CMIM.AI QE DO TA BLEJ SHTEPIN E MER BASHK ME PJESEN TJETER.ESHTE ME FAT KUSH E BLEN SEPSE EDHTE SHTEPI E MIRE DHE NE VEND TE MIRE DHE MUND TE NDRTOJ NE TOKEN

Nuk ka tag

201 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 29859faccb68de48

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total