Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

43,000 €

OKAZION Shitet apartament me pamje ballore ne Sarande

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Sarande
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0699238033
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 28/06/2017 16:44
  • Skadon: 36 ditë, 6 orë
Apartament-1-1-20-m-larg-detit
Apartament-1-1-20-m-larg-detit (5)Apartament-1-1-20-m-larg-detit (4)Apartament-1-1-20-m-larg-detit (3)Apartament-1-1-20-m-larg-detit (2)Apartament-1-1-20-m-larg-detit (1)Apartament-1-1-20-m-larg-detit (3)

Përshkrimi

Apartament 1+1 ne shitje 20 meter larg detit ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe punime te mira disponon certifikate pronesie.I organizuar ne 1 sallon me guzhine 1 dhome gjumi 1 tualet me aspirim dhe ndricim natyral ballkon i madh.

Apartamenti eshte i mobiluar 43000 euro 00355699238033 bledar.mullai@gmail.com

Nuk ka tag

53 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5375953c0a63f0c6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total