Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

70,000 €

OKAZION – Shitet Apartament i mobiluar.

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rruga Muhamet Deliu
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695224209
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Me ashensor
  • Postuar: 13/11/2017 20:45
  • Skadon: 59 ditë, 7 orë
IMG-20171113-WA0023
IMG_20170830_1447462IMG_20170830_1449132IMG-20171113-WA0024IMG-20171113-WA0022IMG-20171113-WA0021IMG-20171113-WA0025IMG-20171113-WA0026IMG_20171111_1139315

Përshkrimi

Shitet Apartament ngjitur me Restorant “Fresku”. Apartamenti eshte 106 m2 dhe ka nje organizim shume te mire te dhomave te cilat shperndahen me njera-tjetren nepermjet korridorit. Perbehet nga 1 soxhorno e bollshme + kuzhine, korridor, 2 dhoma gjumi te bollshme, ballkon dhe banjo (me dritare). Apartamenti eshte totalisht i rinovuar, eshte i gjithi i shtruar me parket dhe ka punime te cilesise se larte. Ka dritare me dopio xham dhe me vetrata shume cilesore. Kuzhina eshte e vecuar dhe e pajisur me pajisje shume te mira inox. Dhomat e apartamentit jane te gjitha me sistem kapote. Tualeti eshte modern dhe me pajisje shume te mira. Pajisjet jane inkaso, kabina e dushit eshte e madhe dhe prej xhami. Dhomat jane te mobiluara shume mire dhe korridori gjithashtu. Ambjenti eshte shume i investuar me punime shume cilesore dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Pallati ndodhet ne hyrje te rruges “Muhamet Deliu” ngjitur me Restorant “Fresku” dhe ka dalje direkte ne rrugen kryesore. Afer pallatit ndodhen stacionet e autobusit te linjes se Porcelanit.Gjithashtu ne zone ka dyqane, restorante, farmaci, qender shendetesore, etj.

Nuk ka tag

274 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9105a09dfdf2ccd2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total