Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

120,000 €

OKAZION….SHITET APARTAMENT 3+1+VERANDE ME HIPOTEK “KMY”

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: KMY
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694273672
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 05/04/2018 12:58
  • Skadon: 42 ditë, 22 orë
kmy 3+1

Përshkrimi

SUPER OKAZION TEK KMY….SHITET APARTAMENT 3+1 + VERANDE ME HIPOTEK

Apartamenti ka siperfaqe 160 m2 banim + 250 m2 verande ( me hipotek ) punime cilesore dhe ndarje perfekte per hapesirat qe ka.Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe shitet me nje super cmim ne total 120.000 euro

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

Nuk ka tag

244 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 525a9538806c0e9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total