Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

88,000 €

Okazion!!! Shitet Apartament 2+1 tek rruga Tefta Tashko!!

  • Çmimi/m²: 1050
  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Rr. Tefta Tashko (Prane Zyres se Punes)
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355694050031
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 14/08/2017 11:51
  • Skadon: 51 ditë, 19 orë
IMG_4656
IMG_4680

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1+2 Tualeteme siperfaqe totale prej 83.7m2 ne nja nga zonat me te preferuara te Tiranes ne nje ndertim te sapo perfunduar dhe me punime mjaft cilesore. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe eshte i organizuar ne nje dhome te bollshme ndenje e cila eshte e paisur me ballkon dhe e orientuar nga Perendimi,Dy dhoma gjumi te cilat kane dy dritare te medha gje e cila e bene te jete e pershkueshme nga ndricimi natyraj gjate gjithe dites,dy tualete te bollshem. Zona ne te cilen ndodhet ofron facilitete te ndryshme si dhe pallati ka dhe dy kate parkim dhe hyrja eshte mjaft e rregullt dhe e mire administruar. Ndertimi eshte ne proces hipotekimi dhe do paiset me certifikate pronesie brenda muajit Tetor 2017. Per me shume info se nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Nuk ka tag

64 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7915991729645762

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total