Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

48,000 €

Okazion , shitet apartament 2+1, 92 m2 ne Sarande

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Prane portit shume afer bulevardit dhe plazhit
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0699238033
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 23/06/2017 12:01
  • Skadon: 31 ditë, 1 orë

Përshkrimi

Shitet apartament me hipoteke 2+1 92 m2 tek zona e portit ne sarande shume afer plazhit dhe bulevardit cmimi eshte okazion pasi shitet per arsye ekonomike zone e cila varion 700-1000 per m2 organizuar ne 2 dhoma gjumi 1 ballkon 1 tualet 1 sallon me guzhine pamje nga deti ne cdo dhome per nje vizite ne prone na kontaktoni 0699238033 viber whats up

Nuk ka tag

68 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 210594ce6d1adce0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total