Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

48,900 €

OKAZION shitet apartament 1+1

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rruga e Dibrës, Tirana, Albania
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694050063
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 09/11/2017 10:52
  • Skadon: 72 ditë, 2 orë
18199480_1589684291050410_8913350541380156320_n
17759728_1552468568105316_910376632137383506_n18301089_1589684294383743_6433889380186235087_n13631562_1230834720268704_1253219562657559194_npjesa jashtme (6)

Përshkrimi

Tek Rr. e Dibres, prane Komisariatit nr: 4 SHITET super apartament 1+1. Me sip. 61.9 m2, me hapsira te bollshme ne nje dhome ndenje me aneks, dhome gjumi dhe tualet me dritare. Apartamenti ka ndricim natyral maksimal, mure te termoizoluara me sistem kapot i cili mban larg te nxehtin e te ftohtin dhe kursen deri 40% energji elektrike, tuba te vecant ajrimi, dritare profil termik dopio xham dhe gaz argon. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi i cili ofron fasilitetet si: supermarket, restorant, bare, klinika etj. Prane tij keni sherbime publike si kopshte, shkolle, poliklinika, stacione te linjave urbane.
Cmimi: 48900

Cel: 0694050063
Email: xh.burhanaj@c21.al

Nuk ka tag

435 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 57059d349e0a6d2e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total