Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

35,200 €

Okazion! Shitet apartament 2+1, tek Rezidenca Shopi, Elbasan.

  • Çmimi/m²: 440
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Lagja 28 nentori
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 3001
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 24/10/2017 08:39
  • Skadon: 92 ditë, 1 orë
FB_IMG_1469606857127
FB_IMG_1473539829431IMAG2197

Përshkrimi

Okazion! Rezidenca Shopi, kompleksi per banim e biznes ne lagjen 28 nentori, tek lulet, Elbasan, ofron nje apartament 2+1. Pozicioni i mrekullueshem, duke ju falur qetesi, ajer te paster dhe afer qendres se qytetit.

Nuk ka tag

1764 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 286580b27c8cb5ed

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total