Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

36,000 €

*OKAZION* Shitet apartament 1+1 ne bregun e Durresit

  • Çmimi/m²: 450
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Z.K. 8518, Lagjia 13 Plazh
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 05/08/2017 18:46
  • Skadon: 20 ditë, 9 orë
image-1c29b3525e28d91e0470c5cd39c979056523954cee30965662774592632b8a56-V-1
image-9d6915f04ac5c9718bd4c28c3e15021947f2a80a08b262629f3abae3722366b3-V-1image-49ea8f3fd3a48755cb15b29f75e4b0e857fd1eff05754bc121790cca89e9a286-V-1image-75a8733e59a21398efc0cbadbbf349f7856ce719f45b7ce206041c2793b6b209-V-113575525_1126942414036330_1211431218_o

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament me adrese: Z.K. 8518, Lagjia 13 Plazh, Durres, apartamenti numer 18 kati i 3-te dhe ka nje siperfaqe totale prej 80M² (Ku siperfaqja e brendshme eshte 70.5M² dhe 9.8M² eshte siperfaqe e perbashket)

Apartamenti i pershtatshem per shtepi pushimi si edhe per banim. Prane kompleksit te apartamenteve ka cerdhe, kopesht dhe shkolle ndaj eshte i pershtatshem edhe per familje me femije. Ka prane stacionin e policise qe e ben edhe me te sigurte. Apartamenti eshte me hipoteke dhe dokumentacion te plote, eshte ndertuar ne vitin 2010 dhe i paperdorur me perpara. Ashensori eshte 24 ore ne gjendje pune si edhe ka uje dhe drita 24 ore.

CMIMI 36.000€ (450€/m²)

Nuk ka tag

2889 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 56057a36db1db77b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total