Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

32,000 €

Okazion!!! Shitet Ambjent Biznesi me cmim apartamenti tek Fresku prane Bunk’Art

  • Çmimi/m²: 500
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rruga Shefqet Kuka
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355674920628
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri
  • Postuar: 17/08/2017 19:26
  • Skadon: 32 ditë, 10 orë
IMG_20170713_130642

Përshkrimi

Okazion!!!Shitet Ambjent Biznesi me cmim shum konkurues per tregun. Prane nje zonte qe po zhvillohet se tepermi edhe per shkak te muzeut Bunk’Art.Ambjenti eshte i ri dhe ka prespektive nga projektet e reja qe e prekin kete zone.Per me shume informacin na kontaktoni.

Nuk ka tag

45 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4735995d1b089fc7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total