Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

66,300 €

OKAZION ! SHITET 2+1 ME HIPOTEK ALI DEMI (FOTO)

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Ali Demi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 25/01/2017 14:05
  • Skadon: 7 ditë, 6 orë
15171106_10153849061187493_638137232143106817_n
15267955_10153849061197493_5244016044121851317_n15170831_10153849061402493_4253046431371102754_n15171183_10153849061267493_6508054126243192129_n15193557_10153849061447493_5563537488129057480_n15193651_10153849061417493_3821920433884672619_n15202593_10153849061442493_3861073108309888119_n15203138_10153849061282493_5465412471356128157_n15230614_10153849061617493_1712119002581883675_n15232181_10153849061312493_7472950743941152949_n

Përshkrimi

*OKAZION ! Shitet super apartament me hipotek 2+1 me nje siperfaqe prej 102m2 ne total e ndare ne : 2 dhoma gjumi me hapesira te bollshme 2 tualete 1 soxhorno dhe 1 ballkon.Pallati eshte i pajisur me sistem kapot si dhe sistem ngrohje / ftohje , i vendosur ne katin e 7 me ashensor dhe nje pamje fantastike te Tiranes.Cmimi 66,300euro i PADISKUTUESHEM dhe me pagese ne dore (me 650euro/m2 nderkohe qe jan shitur te gjitha mbi 750euro/m2)

*Adresa: ne zonen e Ali Demi kompleksi Vindi

*Per cdo informacion mund te kontaktoni ne nr tel : 0682017333 0682072229 ose mund te na vizitoni ne zyren tone tek “pallatet 1Maji , Komuna e Parisit”

*Real Estate I-Deal

Nuk ka tag

975 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 798583c2ec624f09

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total