Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

61,800 €

Okazion Shitet 2+1 ,95 metra ne Laprake

  • Çmimi/m²: 650
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Rruga Gjergj Legisi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0685741630
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 10/12/2017 07:37
  • Skadon: 147 ditë, 12 orë
image

Përshkrimi

SHITET OKAZION APARTAMENT 2+1 , me siperfaqe 95m², kati katert,orientimi nga perendimi,gje qe ben apartamenti te kete diell gjate kohes me te madhe te dites,Punimet jane nga me cilesoret ndertuar me parametra te kohes.
Mundesi dalje ne rruge kryesore dhe ne unaze lehtesisht.
Apartamenti shitet me cmim okazion referuar zones dhe eshte i perfunduar gati per banim me celesa ne dore.

CMIMI 650 EURO/M²

Nuk ka tag

226 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3315a035dee0e8ab

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Të sponsorizuara

total