Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

230 €

OKAZION shiten ose nderrohen ambjente Kati 2, Rr. Anastas Bezhani

  • Çmimi/m²: 230
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: RR. ANASTAS BEZHANI ( 50m NGA UNAZA)
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 0686055535
  • Specifikimet: Me hipotekë, Vend parkimi
  • Postuar: 17/11/2017 12:51
23658530_10212466069019751_8874534007320456514_n
23559525_10212466068859747_3607383541406876527_n

Përshkrimi

OKAZION, shiten ose nderrohen ambjente(me nderrim ka cmim tjeter), Kati 2, (Rr. Anastas Bezhani
Ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe, shiten 4 ambjente te shfrytezueshme dhe si apartamente te ndodhura ne nje kat,me shkalle e hyrje e porte kryesore me vete , te gjitha jane me hipoteke.

– me siperfaqe 90.00 m2
– me siperfaqe 97,00 m2
– me siperfaqe 123.00 m2

Apartamentet jane plotesisht ndertime te reja, ndertime bashkekohore,dritaret te paisuar me grila, me furnizim drita e uje 24 ore, me instalime telefonie e TV-je,çdo gje bashkekohore,.Kane oborr te rrethuar me mur e me porte kryesore,tarace te çfrytezueshme.

Nuk ka tag

139 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 745a0eb6ff7b5e5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total