Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

32,000 €

OKAZION shiten apartamente me hipotek dhe me siperfaqe te ndryshme te Unaza E RE , TE ASTIRI

  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: UNAZE E RE
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692333981
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 03/09/2017 21:20
  • Skadon: 28 ditë, 13 orë

Përshkrimi

shiten apartamente me hipotek dhe me siperfaqe te ndryshme te Unaza E RE , TE ASTIRI . per me shum kontaktoni ne 0692333981

Nuk ka tag

316 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 92459ac49ca57abd

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total