Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

52,200 €

OKAZION * Shiten apartamente 2+1 me siperfaqe 103.5 M2 (400 EURO/M2) Bexhisten, Shkoder

  • Çmimi/m²: 400
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Bexhisten
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 05/08/2017 18:38
  • Skadon: 45 ditë, 18 orë
13833291_10153791248978589_1540465784_o
13835889_10153791248388589_515815355_o13843565_10153791248743589_236807738_oDSCF6011DSCF601313839742_10153791248503589_1987969066_oDSCF6016DSCF6017DSCF6020DSCF6009

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje apartamente 2+1 me nje siperfaqe totale prej 130.5 M² dhe adrese tek Bexhisteni, ne hyrje te Shkodres, apartamentet ndodhen ne katin 3-te, 6-te, 7-te dhe 8-te ne nje godine te re te ndertuar dhe perfunduar kohet e fundit, me te gjitha kushtet bashkohore. Vendodhja e apartamenteve eshte perfekte pasi ofron nje pamje te mrekullueshme te liqenit te Shkodres, dhe malit te Taraboshit.

Apartamentet perbehen nga:
-2 Ballkone
-2 Banjo
-2 dhoma gjumi
-Sallon + kuzhine
-Dhomat jane te shtruara me parket dhe dopio xham

*APARTAMENTET KANE TE NJEJTEN PLANIMETRI DHE JANE TE GJITHE TE HIPOTEKUAR

CMIMI 52,200 € (400€/M²)

Nuk ka tag

2223 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 78957921263b6043

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total