Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

OKAZION…SHITEN APARTAMENTE 1+1 2+1 TEK GREEN CITY

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: KOMPLEKSI GREEN CITY MBRAPA KASTRATIT UNAZA E RE
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694273672
  • Postuar: 05/04/2018 13:00
  • Skadon: 48 ditë, 13 orë
green city

Përshkrimi

SUPER OKAZIONE…SHITEN APARTAMENTE 1+1 DHE 2+1 ME NJE CMIM SURPRIZUES TEK KOMPLEKSI GREEN CITY MBRAPA KASTRATIT NE UNAZE

Apartamentet kane siperfaqe te ndryshme dhe pozicione te ndryshme sipas planimetrive,te ndodhura tek kompleksi green city tek unaza e re, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane, me fusha argetimi, pishina, parqe lojrash edhe gjelberime te shumta…!!!Cmimi nuk behet i ditur pasi eshte shume poshte nga cmimi i tregut.Personat e interesuar duhet te na kontaktojne dhe te na vizitojne ne zyren tone dhe te marin informacionet e nevojshme

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

Nuk ka tag

439 herë e lexuar, 5 herë sot

  

Numri i postimit: 9565a9fd3fd93d09

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total