Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

170,000 €

Okazion shes shtepi/vile Rruga kostandin shpataraku Tiranë

  • Çmimi/m²: 640
  • Sipërfaqja (m²): 201-300
  • Adresa: Rruga kostandin shpataraku
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0676081239/ hysenbega2@gmail.com
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Vend parkimi
  • Postuar: 08/10/2017 18:33
15074765689191893617333
15074767053251601471865150747678197919786576681507476884531-387073911507476968663-10273204861507477302060-12036733111507477323609-138917877815074774017051431508488

Përshkrimi

Per arsye migrimi shes shtepine vile sip trualli 346m2,me 3 kate 4 dhoma e 2.5 banjo,me pishine e ambiente relaksioni ne katin e dyte me garazh e siperfaqe parkimi per 4 makina dhe depo.La reth 100 m2 toke me drure frutore e dekorative Shtepia e rrethuar me mure tulle decorative Ambientet e brendeshme jane kryesisht me punime bashkekohore druri.Shtepia e legalizuar dhe e paisur me certifikate pronesie.Rreth 300m larg eshte duke u ndertuar unaza si dhe rruget e lagjes.Cmimi i negociueshem

Nuk ka tag

308 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 79059da4826e96f2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total