Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,000 LEK

OKAZION, Shes Kepuce firmato ZARA MAN te sapo ardhur nga Greqia

  • Adresa: Sauk
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0663411748
  • Postuar: 13/11/2017 17:53
  • Skadon: 22 ditë, 4 orë
20171112_155219
20171112_15520520171112_15515620171112_15513220171112_15510820171112_155052

Përshkrimi

OKAZION, Shes Kepuce firmato ZARA MAN te sapo ardhur nga Greqia, ne gjendje perfekte dhe fine, numri 42, ngjyra bezhe, klasike,shume pak te perdorura, per vetem 30 mij lek te vjetra, dhe mund te diskutohet perseri.per me teper shikoni fotot, kontaktoni ne cell: 0663411748

Nuk ka tag

273 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 465a09c77a98167

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total