Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,700 €

OKAZION!!!! shes A-Class

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Viti i prodhimit: 2000
  • Kilometra: 250.001-300.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 069.60.52.499
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar: 28/12/2017 12:17
  • Skadon: 7 ditë, 12 orë
20161106_163542
20161106_163607aclass 1aclass2aclass3aclass4

Përshkrimi

shes Mercedes Benz A class, Ngjyre gri metalizzato, 5 Porta, Prodhim i vitit 2000 me targe Shqiptare, ne gjendje te mire si motorrike dhe xhenerike, Tapiceri e paster ne gjendje shume te mire
Motorr 1.7 nafte. ABS, Air Bag, xhama elektrike, pasqyra elektrike. Disqe alumini. goma te reja te sapo vendosuara.
Cmimi 1700 Euro
Tel. : 0696052499

Nuk ka tag

1894 herë e lexuar, 5 herë sot

  

Numri i postimit: 58058203eebb1002

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total