Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,500 €

OKAZION SEAT LEON 1.6 BENZIN+GAZ VITI 2006 FULL

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0683944449
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 22/01/2018 08:55
  • Skadon: 80 ditë, 4 orë
20170227_154606
20170227_15461820170227_15455020170227_15455720170227_154535

Përshkrimi

SHES SEAT LEON VITI 2006 MOTOR 1.6 BENZIN DHE IMPJANT GAZI I MONTUAR DHE CERTIFIKUAR NE ITALI I MARKES LANDI RENZO.ME DOGAN TE SAPO PAGUARA.ME TE GJITHA OPSIONET , KLIMA ,PILOT AUTOMATIK,SENSOR PARKIMI,XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL,DISQE ALUMINI ETJ.
CMIMI 4500. EURO

Nuk ka tag

2057 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 79457e388d904d30

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total