Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,000 €

Okazion Renault scenic 1.6 benzine, viti 2000

  • Viti i prodhimit: 2000
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355662892222
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar
  • Postuar: 05/12/2016 11:08
  • Skadon: 49 ditë, 14 orë
Okazion Renault scenic 1.6 benzine, viti 2000 - Foto 1Okazion Renault scenic 1.6 benzine, viti 2000 - Foto 2Okazion Renault scenic 1.6 benzine, viti 2000 - Foto 3

Përshkrimi

Renault scenic 1.6
ne gjendje shum të mir motorike dhe xhenierike.me dokumenta,te paguara deri ne korrik 2017.çmimi I diskutushëm

Nuk ka tag

551 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 58958449c3cc702a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total