Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

4,500 €

OKAZION RENAULT SCENIC 1.6 BENZIN GAZ VITI 2004

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 75.001-100.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0683944449
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar në: 24/02/2017 11:33
  • Skadon për: 172 ditë, 19 orë
OKAZION-RENAULT-SCENIC-1-6-BENZIN-GAZ-VITI-2004
OKAZION-RENAULT-SCENIC-1-6-BENZIN-GAZ-VITI-2004 (1)OKAZION-RENAULT-SCENIC-1-6-BENZIN-GAZ-VITI-2004 (3)OKAZION-RENAULT-SCENIC-1-6-BENZIN-GAZ-VITI-2004 (4)OKAZION-RENAULT-SCENIC-1-6-BENZIN-GAZ-VITI-2004 (2)

Përshkrim

SHES RENAULT SCENIC MOTOR 1.6 BENZIN + IMPJAN GAZI NGA ME TE MIRAT TE MARKES BRC ME 85000KM ORIGJINALE TE DOKUMENTUARA. LETRAT DHE TARGA TE SAPO PRERA NE DATE 08/08/2016. FULL OPTION ; KLIMA.SENSOR PARKIMI.PILOT AUTOMATIK.SENSOR DRITASH DHE SHIU.SEDILE LEKUR DHE COPE NGJYRE BEZHE.PERDE ANESORE ORIGJINALE ETJ.
CMIMI 4500EURO

Publiko edhe në:
Share on Facebook9Share on Google+1Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 902 herë (3 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 44057b2ba403e676

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar