Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,700 €

Okazion Renault Clio, viti 2002

  • Viti i prodhimit: 2002
  • Kilometra: 75.001-100.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 0693292468
  • Postuar: 08/07/2017 19:36
  • Skadon: 16 ditë, 16 orë
20170706_183510
20170706_183447

Përshkrimi

Motori 1.2. Ne gjendje te mire motorike dhe xhenrike. Letrat deri ne Prill 2018.

Nuk ka tag

122 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 46595e68d635172

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total