Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,800 €

Okazion Polo 1.4 gas/benzine automatik

  • Viti i prodhimit: 2002
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699622033
  • Opsione të tjera: Kambio automatike
  • Postuar: 27/06/2017 14:33
  • Skadon: 34 ditë, 17 orë
VW-POLO-1-4-benzine-gaz-Automatik (1)
VW-POLO-1-4-benzine-gaz-Automatik (2)VW-POLO-1-4-benzine-gaz-Automatik (3)VW-POLO-1-4-benzine-gaz-Automatik

Përshkrimi

Shitet per arsye mosperdorimi , tek dere , me impiant cilesor 48l dhe filter te saponderruar , shume ekonomik per qytet..

Nuk ka tag

161 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 34959524138d68b8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total