Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,200 €

SEAT ALTEA VITI 2007 MOTOR 1.6 BENZIN+GAZ EURO4

  • Viti i prodhimit: 2008
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695555345
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi, Portbagazh
  • Postuar: 18/11/2018 11:10
  • Skadon: 54 ditë, 8 orë
IMG_20180915_174916_802
IMG_20180915_174928_64920180916_16094120180916_16062320180916_16055320180915_17320220180326_11502620180916_10332120180916_160846

Përshkrimi

Karburanti: benzin +gaz
Ngjyra…..: zeze
Kamjo……: manual
Ftohja……: Klima
Fuqia KW..: 85
KM……….: 140000
OKAZION SEAT ALTEA VITI 10/2007 MOTOR 1.6 BENZIN + GAZ I MONTUAR DHE CERTIFIKUAR NE ITALI.NE GJENDJE SHUM TE MIRE ME 160000KM ME LIBER SHERBIMESH.ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA
CMIMI 4200 EURO
CEL 0695555345

Nuk ka tag

414 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2025b44ef98778a6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total