Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

1,999 €

Okazion Opel Astra 1.6 Benzin automatike -00

  • Viti i prodhimit: 2000
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0692644244
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar në: 14/09/2017 07:30
  • Skadon për: 122 ditë
20170624_123002
20170624_12294520170624_12301220170624_12304120170624_123023

Përshkrim

Okazion Opel Astra 1.6 Benzin automatike -00

Çmimi1 999 EUR

#Opel #astra 1.6 #benzin/#Euro 4 #kamio #automatic -00 #Çmimi 1999 euro
Kategoria Makina
Viti: 2000
Transmetuesi: AUTOMATIKE Karburanti: Benzin/
Prodhuesi Opel
Modeli Astra
Ngjyra Vishnje

Opel Astra 1.6 Benzin euro 4 Viti 2000 Kamio automatike Klimatronic MANUALE ABS 6 Air bag Komanda ne timon Disqe 15 Goma 90% Me dogan te paguar e sapo ardhur Ne gjendje te shkelqyer dhe Shum e paster

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 59 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 575599fd3160bc0f

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total