Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

20,000 LEK

Okazion!! Ofrohet shtepi me qera me afat te gjate!!!

  • Adresa: Tek Fresku, Mbrapa Tirana Tv.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00355684435798
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë
  • Postuar: 03/01/2018 07:15
20171230_100727
20171230_10065520171230_10053520171230_10081520171230_10425520171230_10412020171230_104135

Përshkrimi

Ofrohet shtepi me qera me afate te gjate per arsye emigrimi!! 90m katror plus 40m katror oborr, ne total 130m katrore!! 2plus1 e ndar me gips ne 4 dhoma me dalje nga oborri dhe korridori. (Gipsi nqs deshirohet mund te hiqet qe te dalin 2 dhoma me te medhaja.) Sallon i madh, korridor i madh, 1 tualet. E mobiluar. Kati par siper garazhdit. Cmimi 200mije lek ne muaj dhe jepet me kontrate per minimumi 1 vit e lart. (Leket per 1 vit ne dor ne momentin qe behet kontrata.) Perball pallatit ndodhet gjithashtu nje lulishte e vogel e kendshme me ajer te paster.

Nuk ka tag

712 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 3585a4be770c1dc3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total