Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

76,000 €

OKAZION NXITONI..SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 LUKS

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: rruga myslym keta , tek komisariati nr 4
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682072229
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 02/12/2017 15:00
  • Skadon: 33 ditë, 15 orë
22089052_10154627545082493_138586700067018503_n
22050378_10154627544947493_7082454250655801538_n21317635_10154627544952493_4903697267099137946_n22089317_10154627544962493_2473929074155072282_n

Përshkrimi

*OKAZIONN NXITONI!!!
*SHITET SUPER APARTAMENT LUKS 2+1 me nje siperfaqe prej 99 m2 brenda + 10m2 ambjente te perbashketa, ne total 109 m2.I vendosur ne katin e 7 (i fundit + ashensor) me pamje te Tiranes, pozicionuar shume mire duke e goditur dielli gjat gjithe dites, ne nje pallat te siguruar me cetofon duke pasur cels dera kryesore per cdo familjar.Apartamenti eshte me certifikate pronesie (i hipotekuar) , ka punime super cilesore brenda (te bera sipas deshires) dhe jashte apartamentit,shitet ne gjendjen qe eshte. Cmimi 76.000 euro i PADISKUTUESHEM (697 euro/m2) duke llogaritur nje shume te madhe lekesh qe jan hedhur ne apartament.

*Adresa: rruga myslym keta , tek komisariati nr 4

*Real Estate I-deal
0682072229
0682017333
0696410104

Nuk ka tag

534 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3759d20e3a1641a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total