Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

5,800 €

Okazion Mercedes Clk 200 kompresor benzin-gaz, viti 2004

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: +355694849519
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, 4x4, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini
  • Postuar: 20/07/2017 18:56
  • Skadon: 23 ditë, 21 orë
Mercedes-Benz-clk-w209 (6)
Mercedes-Benz-clk-w209 (5)received_1947891295489538received_1947891855489482received_1948306265448041

Përshkrimi

Mercedes benz clk 200 kompresor Benzin-gaz i shenuar ne leje qarkullimi 3 vjet garanci STAG… Klima me 2 zona…..Full opsion navigator dvd kamera parkimi sensor shiu dritash. Disje 17inc goma 80 % te reja….sendilje lekure…Super gjendje shum ekonomike..Me letra te paguara deri ne janar te vitit 2018. Pilot automatik dhe komanda ne timon.Drita kseno orgjinale.Makina sic shihet ne foto esht cdo gja ne rregull nuk ka nevoj per asnje sherbim shitet per arsye mosperdorimi nuk nderrohet vetem shitet. 5800 ero i diskutueshem

Nuk ka tag

104 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1905970ab58931cf

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Të sponsorizuara

total