Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

3,750 €

Okazion Mercedes C220 Cdi AUTOMATIK -02

  • Viti i prodhimit: 2002
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0692644244
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Disqe alumini, Portbagazh
  • Postuar në: 14/09/2017 07:31
  • Skadon për: 122 ditë, 3 orë
20170208_164348
20170208_16433920170208_16432620170208_16383420170208_15571820170208_14491020170208_144842

Përshkrim

Okazion Mercedes C220 Cdi AUTOMATIK -02

Shitet

Çmimi 3 750

#Mercedes #C220 Cdi #AUTOMATIK -02 #Cmimi 4200 euro i pa disk Mercedes C 220 CDI 2002, Gri metalizato Shum e paster , Kamio automatike , Klimatronic , Radio Cd origjinal , xhama elektrik , sallon lekure sendilje elektrike , Sendilje me memorie Timon elektrik limitator shpejtesie, sensor dritash , sensor Shiu , 8 airbag , srs esp , disqe 16, goma 80 % , me dogane te paguar dhe targa me doc deri ne mars 2018 shume opsione te tjere te cilat per me shume informacion kontaktoni ne cel makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike dhe estetike .

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 214 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 222599fd11fd1a30

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total