Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,700 €

Okazion Mercedes C220 Automatike viti 2000

  • Viti i prodhimit: 2000
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693014072
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Kambio automatike, Klima, Disqe alumini
  • Postuar: 01/12/2016 06:38
  • Skadon: 40 ditë, 16 orë
endri5
endri2endri3endri makianendi6endr4

Përshkrimi

.SHITET MERCEDES BENZ – C Class -viti prodhimit 2000- kamjo automatik – tiptronik – – 220 cdi -nafte – ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike si dhe ne llamarin-sendilje meshini -dokumentat deri ne nentore te 2017.cmimi eshte i diskutueshem

Nuk ka tag

846 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 108583f19a7457b4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total