Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,000 €

Okazion Lazer profesional Hilti PR 2 HS A12

  • Adresa: Rr. Teodor Keko Unaza e Re Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355666543436
  • Postuar: 01/06/2017 11:38
  • Skadon: 13 ditë
Lazer Hilti

Përshkrimi

Nëse kërkoni një lazer me saktësi të lartë në matje dhe i lehtë në përdorim, ky është lazeri që bën për ju. Me rrotullim 360°, dhe vetëm një buton e bën këtë lazer shumë të thjeshtë në përdorim.
Është rezistent ndaj goditjeve dhe ujit.

Albavegla e ofron këtë arritje të teknologjisë për vetëm 1000 euro, dhe garanci deri në 2021.
Nxitoni, sasi e limituar!
Ju mirpresim në Rr. Teodor Keko Unaza e Re-Tiranë

http://www.albavegla.com

Nuk ka tag

117 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 872592fe082d7c17

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total