Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,500 €

OKAZION LANCIA MUSA MOTOR 1.4 BENZIN+GAZ TAVAN XHAMI

  • Viti i prodhimit: 2007
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695555345
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Sensor parkimi, Baxha / Panorama
  • Postuar: 15/01/2018 22:06

Përshkrimi

SHITET LANCIA MUSA VITI 2007 MOTOR 1.4 BENZIN + IMPJANT GAZI BRC NGA MARKAT ME TE MIRA I CERTIFIKUAR DHE NE DOKUMENTA. TAVAN XHAMI. SENSOR PARKIMI . SEDILE LEKURE + KAMOSH NGJYR BEZHE.NE GJENDJE SHUM TE MIRE

CMIMI 3500 EURO
CEL 0695555345

Nuk ka tag

187 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2175a5cf2d79e8ff

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total