Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Publiko oferta FALAS! Në çdo kategori, çfarëdo sasi, nga cilido postues.

1,900 €

OKAZION!!!! shes A-Class

  • Oferta nuk është më e vlefshme!
  • Viti i prodhimit: 2000
  • Kilometra: 250.001-300.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 069.60.52.499
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar në: 15/02/2017 13:16
  • Skadon për: 222 ditë, 20 orë
20161106_163542
20161106_163607aclass 1aclass2aclass3aclass4

Përshkrim

shes Mercedes Benz A class, Ngjyre gri metalizzato, 5 Porta, Prodhim i vitit 2000 me targe Shqiptare, ne gjendje te mire si motorrike dhe xhenerike, Tapiceri e paster ne gjendje shume te mire
Motorr 1.7 nafte. ABS, Air Bag, xhama elektrike, pasqyra elektrike. Disqe alumini. goma te reja te sapo vendosuara.
Cmimi 1900 Euro
Tel. : 0696052499

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 991 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 58058203eebb1002

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total