Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

50 €

OKAZION!!! Kembehen Toka me Apartament

  • Çmimi/m²: 50
  • Sipërfaqe (m²): 2501-5000
  • Adresa: shqiperi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693236976
  • Postuar: 30/06/2017 12:16
  • Skadon: 9 ditë, 12 orë
Doni-Toka 500 m2 Karpen
Doni-Toka 650 m2 GolemDoni-Toka 1000 m2 GolemDoni-Toka 3000 m2 Gjiri LalzitDoni-Toka 3000 m2 QerretDoni-Toka 3620 m2 Karpen

Përshkrimi

Kembehen toka ne bregdet te pajisura me certifikate pronesie. Shoqerohen me foto ku tregojne vendodhjen eksakte nga Google Map. Tokat Shiten ose nderrohet me apartament+ makine. Kane siperfaqe te ndryshme dhe vendodhje ne keto Zona bregdetare.
Karpen:

– 500 m2. . Ndodhet 50 m larg detit dhe pershkruhet ne krah te saj nga rruga kryesore. Eshte shume e pershtashme per Restorant, Vile dhe aktivitete verore.

– 3620 m2. Ndodhet 120 m larg detit dhe 30 m nga rruga kryesore. E pershatshme per Resort vilash, Restoracion.

Qerret- 3000 m2. Mbi rrugen kryesore perball resortit turistik Laguna Blu. e pershtatshme per Vila

Golem- 1000 m2. Rruga e bregdetit te Pameba. per Ndertim.

Gjiri Lalzit- 3000 m2. Per vila.

0693236976

Nuk ka tag

101 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 47659561bdc2f085

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total