Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

50 €

OKAZION!!! Kembehen Toka me Apartament

  • Çmimi/m²: 50
  • Sipërfaqe (m²): 2501-5000
  • Adresa: shqiperi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693236976
  • Postuar në: 30/06/2017 12:16
  • Skadon për: 66 ditë, 5 orë
Doni-Toka 500 m2 Karpen
Doni-Toka 650 m2 GolemDoni-Toka 1000 m2 GolemDoni-Toka 3000 m2 Gjiri LalzitDoni-Toka 3000 m2 QerretDoni-Toka 3620 m2 Karpen

Përshkrim

Kembehen toka ne bregdet te pajisura me certifikate pronesie. Shoqerohen me foto ku tregojne vendodhjen eksakte nga Google Map. Tokat Shiten ose nderrohet me apartament+ makine. Kane siperfaqe te ndryshme dhe vendodhje ne keto Zona bregdetare.
Karpen:

– 500 m2. . Ndodhet 50 m larg detit dhe pershkruhet ne krah te saj nga rruga kryesore. Eshte shume e pershtashme per Restorant, Vile dhe aktivitete verore.

– 3620 m2. Ndodhet 120 m larg detit dhe 30 m nga rruga kryesore. E pershatshme per Resort vilash, Restoracion.

Qerret- 3000 m2. Mbi rrugen kryesore perball resortit turistik Laguna Blu. e pershtatshme per Vila

Golem- 1000 m2. Rruga e bregdetit te Pameba. per Ndertim.

Gjiri Lalzit- 3000 m2. Per vila.

0693236976

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 79 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 47659561bdc2f085

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total