Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

30 €

Okazion Jepet apartament me qira per pushime ne Sarande

  • Adresa: Qender
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0695124982
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Pranë qendrës
  • Postuar: 18/06/2017 16:39
  • Skadon: 23 ditë, 21 orë
5766b611087c73d78b987b38d
5766b61108f591ab16a57af325766b61108ced3e0c4c747d13

Përshkrimi

Okazion ditet e mbetura nga data 19 qershor-4 korik dhe nga 26 gushti dhe ne shtator shtepia jepet me 20 euro nata nga 35. Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres. Apartamenti eshte kompletisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e reja, kondicioner dhe me nje mobilim bashkohor. Kapaciteti eshte per 4-5 persona. Per rezervime dhe informacion te metejshem kontaktoni te nr i telefonit 00355695124892 ose shkruani ne viber dhe whatsapp ne nr 00355695528321.

Nuk ka tag

96 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 35859467ca7b89fc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total