Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

6,200 €

OKAZION GOLF PLUS VITI2007 KAMBIO AUTOMATIKE

  • Viti i prodhimit: 2007
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0683944449
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi, Baxha / Panorama
  • Postuar në: 11/01/2017 15:01
  • Skadon për: 125 ditë, 21 orë
OKAZION-GOLF-PLUS-VITI2007-KAMBIO-AUTOMATIKE-
OKAZION-GOLF-PLUS-VITI2007-KAMBIO-AUTOMATIKE- (1)OKAZION-GOLF-PLUS-VITI2007-KAMBIO-AUTOMATIKE- (2)OKAZION-GOLF-PLUS-VITI2007-KAMBIO-AUTOMATIKE- (3)OKAZION-GOLF-PLUS-VITI2007-KAMBIO-AUTOMATIKE- (4)

Përshkrim

SHES GOLF PLUS VITI 2007 MOTOR 2.0TDI FULL OPTION KAMBIO AUTOMATIKE TIP TRONIK, SEDILE LEKURE EDHE ME NGROFJE, KLIMA, TAVAN XHAMI, SENSOR PARKIMI, SENSOR SHIU DHE DRITASH, PILOT AUTOMATIK, KOMPJUTER BORDI, DISQE ALUMINI ETJ.ME LETRA TE PAGUARA NE GJENDE SHUM TE MIRE ME 150000KM ORIGJINALE ME LIBER
CMIMI 6200 EURO

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 646 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 513584e85db3f29c

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar